BLOG

Nové díly

Děkujeme učiteli Petru Procházkovi za darování nových dílů k motokáře, které jsme v týdnu dostali, jednalo se hlavně o nové pneumatiky s disky a o novou osu.

Robotický den 2022

Dne 5.6.2022 jsme motokáru vystavovali na největší robotické soutěži v Česku, byli jsme u stánku SPŠ Na Proseku, kde se kromě motokáry vystavovaly i další školní projekty. K našemu překvapení se u stánku vystřídalo mnohem více lidí, než jsme čekali, a tak se nám podařilo zvýšit povědomí o našem projektu i získat kontakty na možné spolupráce. Za pomoc na Robotickém dnu děkujeme pánovi inženýrovi Lukáši Procházkovi, panu doktoru Vladimíru Křivkovi a panu učiteli Petru Procházkovi.

SCHRACK TECHNIK SE STAL NAŠÍM SPONZOREM

SCHRACK TECHNIK, FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE ELEKTRICKÝMI A DATOVÝMI ROZVODY, NÁM PO NÁVŠTĚVE ŠKOLY A UKÁZCE NAŠI PRÁCE NABÍDL SPONZOROVÁNÍ ELEKTROMOTORU, ČEHOŽ S RADOSTÍ VYUŽIJEME.

DOKONČILI JSME ROZEBÍRÁNÍ

DNES JSME DOKONČILI ROZEBÍRÁNÍ VŠECH ČÁSTÍ, KTERÉ BYLY JIŽ NAMONTOVÁNY NA MOTOKÁŘE, A TAK SE BUDEME MOCI PUSTIT DO VÝBĚRU VHODNÝCH DÍLŮ.

MÁME VHODNÝ RÁM

V PLZNI SE NÁM PODAŘILO NALÉZT VHODNÝ A ZÁROVEŇ VELMI LEVNÝ RÁM ZE STARÉ MOTOKÁRY SE SPALOVACÍM MOTOREM, BOHUŽEL MÁ NĚKOLIK PROBLÉMŮ, A TAK JE BUDE NUTNÉ VYŘEŠIT JAKO PRVNÍ, NEŽ BUDEME POKRAČOVAT DÁLE. DĚKUJEME PANU INŽENÝRU LUKÁŠÍ PROCHÁZKOVI ZA ZAPLACENÍ RÁMU A PANU UČITELI PETRU CHADIMOVI ZA DOPRAVU RÁMU DO ŠKOLY.

BLOG

Nové díly

Robotický den 2022

Dne 5.6.2022 jsme motokáru vystavovali na největší robotické soutěži v Česku, byli jsme u stánku SPŠ Na Proseku, kde se kromě motokáry vystavovali i další školní projekty. K našemu překvapení se u stánku vystřídalo mnohem více lidí, než jsme čekali, a tak se nám podařilo zvýšit povědomí o našem projektu i získat kontakty na možné spolupráce. Za pomoc na Robotickém dnu děkujeme pánovi inženýrovi Lukáši Procházkovi, panu doktoru Vladimíru Křivkovi a panu učiteli Petru Procházkovi.

SCHRACK TECHNIK SE STAL NAŠÍM SPONZOREM

DOKONČILI JSME ROZEBÍRÁNÍ